četvrtak, 19. travnja 2018.

OPROŠTAJNO PISMO MAJKE: Izvinite što vam nanosim bol, kćerka i ja idemo na bolje mesto



Ivana M. (36) iz Sokobanje, kako se pretpostavlja, zadavila je svoju osmogodišnju ćerku N.M. gajtanom i nakon toga njeno telo sakrila u orman na tavanu porodične kuće.


Potom je izvršila samoubistvo, a iza sebe je ostavila dva oproštajna pisma.

Ivana se sa majkom i bratom pre više godina preselila u Sokobanju iz Beograda, nakon što se njena majka preudala. Njen brat poguinuo je pre nekoliko godina u saobraćajnoj nesreći.

“Izvinite što vam nanosim bol. Ali budite zadovoljni jer Natalija i ja idemo na bolje mesto”, navedeno je u oproštajnom pismu koje je Ivana ostavila za majku.

Ivana je ostavila dva pisma, jedno za majku i drugo za supruga. Ona je svoju ćerku zadavila gajtanom na tavanu, a potom se obesila.

Izvor: Blic.rs

Nema komentara:

Objavi komentar

I SAMO SAM CUO BLAGO STENJANJE…

Jedan dan se dogovorilo drustvo da pijemo, skupila se ekipa i vece je pocelo… ali da skratim, na kraju ostadosmo samo dve drugarice ...