petak, 20. travnja 2018.

Fadil Novalic najavio poskupljenje goriva za 20 Feninga.To je dobar nacin da vratimo dug od milijardu KM.Nas narod ce to razumjeti jer radimo za njihovo dobro



Jedna od najnovijih je također nebuloznih izjava je da plaćamo najjeftnije gorivo u Europi:“Nema razloga da plaćamo najjeftinije gorivo u Europi, a da se vozimo po nekim šumskim putovima. Trebamo ga platiti skuplje, a onda se voziti modernim cestama, kako se to vozi u



susjedstvu. Kod nas je trošarina – cestarina 25 pfeninga, u Srbiji 89 pfeninga, a u Hrvatskoj marku i jedan pfening”, navodi Novalić, prenosi FTV.Fadil ne spominje da se u proteklih 10 godina naplatilo skoro 8 milijardi maraka cestarine, a izgrađen je mizeran 91 kilometar autoceste.T0 što su


plaće u BiH na razini Afganistana, a cijene svega i svačega Europske, njega ne zanima. Kako bi ga i zanimalo kad svaki mjesec u džep stavi nekoliko tisuća KM.Fadil je porucio da ce cijene drasticno skociti te da to ne ovisi samo od njega vec i od Bakira.


izvor: Federacija.ba

Nema komentara:

Objavi komentar

I SAMO SAM CUO BLAGO STENJANJE…

Jedan dan se dogovorilo drustvo da pijemo, skupila se ekipa i vece je pocelo… ali da skratim, na kraju ostadosmo samo dve drugarice ...